kredytów Auxmoney pochodzi z sektora non-profit, ewolucję przemysłu mikrofinansowania. Kiva to najbardziej znana organizacja świadczenie tej usługi. Kiva pozwala ludziom do pożyczania sum jak mały jak $ 25 do osób w krajach rozwijających się. Kiva i jej partnerzy lokalni ekran kredytobiorców i spłat kredytu utwór.

Duże firmy P2P można znaleźć również w innych krajach europejskich, jak i Azji. Przykłady obejmują Auxmoney w Niemczech i MoneyAuction która obejmuje znaczną część rynku azjatyckim, z których Chiny i Korea Południowa stanowią 95% wolumenu kredytów. Duże prywatni inwestorzy są zakłady na masową zmianę konsumentów z tytułu kredytów bankowych i kart kredytowych na pożyczki społecznościowe i tworzenie kopii swoich przekonań z milionami w inwestycjach

Auxmoney Jak to działa?

Inwestorzy

Inwestorzy zarejestrować się i otrzymać konto użytkownika, które finansują one z ich rachunków bankowych, o wiele sposób, że może zasilić swoje konto PayPal. Początkowo można określić rodzaj kredytów, które chcesz przekazać. Choć dokładny format będzie się różnić w zależności od miejsca, Auxmoney i innych firm P2P wszystkie muszą uwzględniać następujące pytania:

  • Jak duże zainteresowanie chcesz zarobić na swoje pieniądze? To jest twój cel powrotu.
  • Jak duże ryzyko jesteś gotów podjąć? Generalnie, tym większe ryzyko, tym większa jest możliwość powrotnego.
  • Na jak długo jesteś w stanie zablokować pieniądze na kredyt? Tak naprawdę jest to podzbiór apetytu na ryzyko; wszystkie pozostałe były równe, dłuższe kredyty krótkoterminowe są bardziej ryzykowne ze względu na brak płynności.

Między 50 a 90 procent wnioskodawców kredytobiorcy są natychmiast odrzucane. Dla tych, które zostały przyjęte, zarówno auxmoney i pozostałe kredyty Club Prosper stopień je w skali od zdolności kredytowej i przypisać do nich stóp procentowych.
Ty, inwestor, a następnie zapoznać się z ofertami kredytów i inwestowania w te, które pasują do Twoich kryteriów. W przypadku Auxmoney i USA P2Ps, kiedy ofertę na pożyczki są faktycznie zaciągnięcie zobowiązania do nabycia Obligacji związane kredytobiorcy lub kredytobiorców do którego wybrałeś do pożyczania pieniędzy. Można także skorzystać z smava. Obligacje są emitowane przez produkty firmy P2P i auxmoney które dokonywać płatności odpowiadające spłaty kredytobiorca (s) robią. Spłaty są osadzane bezpośrednio na konto członka.

W auxmoney inwestorzy mogą wybierać indywidualnych kredytobiorców lub użyć narzędzia inwestycyjnego na terenie który automatycznie wybierze kredytobiorców, które spełniają określone kryteria. Ten ostatni jest zalecane, ponieważ pozwala inwestorom na dywersyfikację przez setki lub tysiące kredytobiorców. Na przykład, zamiast pożyczając 500 euro do osoby, można pożyczyć 25 euro do 20 osób z profilami sam (lub dla większej różnorodności, różne) ryzyka / zwrotu. To znacznie mniej prawdopodobne, że wszystkie dwadzieścia osób będzie domyślnie. Sprawdź tę stronę o binarnej opcji Broker 24option.

Auxmoney pożyczki społecznościowe

kredytobiorców

Kredytobiorców zarejestrować się na stronie i Auxmoney P2P i weryfikacji tożsamości, informacji kredytowej i pełnego uwierzytelnienia konta bankowego. Po zatwierdzeniu otrzymasz ocenę wskazującą ryzyko niewypłacalności. Wtedy wejście żądania pożyczki, a następnie zostały pokazane kilka kredytów, dla których zakwalifikować. Następnie należy wybrać tę pożyczkę na swojej aukcji pożyczki. Aukcja jest jeszcze wniosek o fundusze. Na tym etapie, Prosper zachęca do reklamowania kredytu za pośrednictwem mediów społecznościowych i ewentualnie otrzyma część środków z przyjaciółmi i rodziną.

Gdy kredyt jest finansowany przez auxmoney kapitał osadza się bezpośrednio na koncie członkowskim, a następnie mogą być przeniesione do konta bankowego. Spłaty są automatycznie odejmowane z konta członkowskiego.

Twoja ocena na miejscu oparty jest na karcie kredytowej, twój stosunek długu do dochodów (która wskazuje, czy masz wystarczający przepływ gotówki na spłatę długu), historii kredytowej, dochodów osobistych, okresu kredytowania i ogólnej sytuacji gospodarczej.

W Auxmoney Jeśli pożyczka jest finansowany kredytobiorców uiścić opłatę źródłową. Kredytobiorcy mogą podlegać pozostałe opłaty za opóźnione płatności lub płatności non-elektronicznych, takich jak kontrole.