Opteck Rodzaje kont

Najciekawszą częścią Opteck jest jego funkcja standardowa typ konta, które pozwala tylko na jeden typ konta dla wszystkich handlowców o minimalnej wpłaty w wysokości $ 200. Ale przedsiębiorcy mogą zdeponować większe ilości w zależności od ich styl handlu. Istnieje również możliwość bezpłatnego konta demo. BDSwiss twierdzi również, aby zapewnić Państwu 85% zwrotu z jednym handlu.

Opteck Rodzaje kont

Majątek

Aktywa oferowanych w Opteck jest więcej niż 60, który składa się z 7 towarów, 14 par walutowych, 36 stanów i 20 indeksów. Ta pozostawia Państwu szeroką gamę aktywów handlować.

Typy Opcje

Opteck pozwala tylko 6 rodzajów opcji handlowych, który jest dość prosta. Rodzaje opcje znajdują się poniżej:

  • High / low opcji
  • 30/60 sekund opcje
  • pary
  • Długoterminowy
  • Drabina
  • Jeden opcje dotykowe

Z powyższej ilustracji widać na wykresie numer 1 pokazuje rodzaje aktywów, wykres numerowane 2 pokazuje czas ważności i 3 wpłaconej kwoty. Ostateczna wykres numerach 4 przedstawia ocenę rynku.Polecamy również dobrego pośrednika Przegląd Opteck.

Opteck Dodatkowe funkcje

Dodatkowe funkcje

Platforma Opteck oferuje szereg dodatkowych funkcji, a jedna taka jest funkcja, która pozwala na dostosowanie opcji indywidualnie, co może być przydatne, jeśli nastąpi zmiana w scenariuszu rynkowym. Ty też możesz mieć wprowadzone do “sprzedaży”, “Double-up” i funkcji “rollover”.

Dzięki funkcji wyprzedaży można sprzedać opcję przed jej wygaśnięciem. Z funkcją Double-up masz możliwość podwojenia opcję i otworzyć nowe możliwości w tych samych warunkach. Z Rollover można wydłużyć czas ważności, jeśli uważasz, że potrzebujesz więcej czasu.

Dostępne platformy

Opteck jest dostępny w wielu platformach. Masz wolne dostępu poprzez swoje smartfony lub kartach i aplikacje są do ściągnięcia za darmo. Pozwala to na szeroki elastyczny tryb obrotu.

Opteck Bankowy

Banc de Swiss oferuje szeroki i łatwy wybór opcji bankowych. Można korzystać z tego samego systemu bankowego dla dokonywania wpłaty, jak również wypłat. Należą Maestro e-portfele, Visa, Western Union, przelew jak Neteller, debetów i kart kredytowych, Sofort itp Wycofanie może trwać minimum jeden dzień lub maksymalnie jeden tydzień.Polecamy również dobrego pośrednika Utrader.

Opteck Bankowy

Dane do

Powinieneś wiedzieć, że w przeciwieństwie do większości opcji binarnych platform brokerów nie skorzystać z automatycznego obrotu oprogramowania dla ich działalności handlowej. Wydaje się być nieaktualne, ale to wydaje się być bardziej wiarygodne dla profesjonalnych handlowców, którzy polegają całkowicie na ich osobistym doświadczeniu handlowym.

Aby otworzyć konto w tej platformy jest bardzo proste wystarczy wypełnić swoje dane osobowe, po którym zostanie poproszony o zweryfikowanie konta. Po weryfikacji, zostanie poproszony wpłacić kwotę, którą chcesz zrobić i można zacząć od handlu ostatecznie.

Chciałbym ostrzec przedsiębiorców spoza Europy z krajów takich jak Kanada, a także Polski i Rosji, że jest pośrednik o podobnej nazwie pośrednik rynków, które nie podlegają licencji CySEC i przedsiębiorcy nie należy mylić go z Opteck.


Jest to system, godne polecenia i godny zaufania i wierzę, że przez te wszystkie lata pośrednik zyskały renomę wśród doświadczonych handlowców i nowi podobne. Więc powinno być dzięki czemu ruch staje się przedsiębiorca zaangażowany Opteck? Powiedziałbym, że tak. Nie ma nic złego w wypróbowanie pośrednik, ponieważ jest to bardzo wszechstronny i wyjątkowo profesjonalną platformę, która była na rynku od wielu lat.

Źródła i cytaty:

  1. https://www.binaryoptionsexpert.net/pl/reviews/opteck/
  2. http://www.bankier.pl/forum/temat_re-platforma-opteck-com,18633955.html
  3. http://www.wykop.pl/wpis/13244473/zarobione-53-57-na-platformie-opteck-%CA%96-dzisiaj-by/