Opcje binarne świecie rośnie z każdym dniem i to bardzo trudno być w stu procentach pewien, który broker wybrać. Chociaż mogłoby się wydawać, że wszystkie z nich są prawie takie same, nadal istnieją pewne marki, które warto podkreślić. IQ Option jest na pewno jednym z nich. Założona w 2013 roku, firma ta od razu stał się jednym z najważniejszych graczy na rynku, więc zdecydowaliśmy się przetestować swoją platformę, sposób przekazywania funduszy działa, a także kilka innych ważnych rzeczy. Zostań z nami i zachować czytania naszego testu IQ Option scam 2016!

IQ Option:PLATFORMA

Zdecydowaliśmy się rozpocząć naszą próbę oszustwa IQ Option 2016 testując platformę handlową maklera, prawdopodobnie najważniejszą rzeczą każda broker może zaoferować swoim klientom. Jak widać w naszym IQ Option Trading Platform 4.0 artykule, jest to nowy rodzaj platformy i rzeczywiście stanowi swego rodzaju rewolucją w tej branży.

Występy nowej platformie IQ Option są po prostu niesamowite. Na przykład, można otworzyć maksymalnie dziewięć wykresów w tym samym czasie i można zaprojektować ekran samodzielnie. Posiada wiele narzędzi analitycznych, które pomogą Ci handlu z większą wydajnością, takich jak oscylatory, Wstęga Bollingera i MACD, by wymienić tylko niektóre z nich. Masz również dostęp do cytatów historycznych obejmujących w ciągu ostatnich dwóch lat, co w zasadzie oznacza, że masz dużo danych do Państwa dyspozycji i można poprawić swoje analizy. Co do aktywów oferowanych jest wiele towarów, indeksów, akcji i par walutowych dostępnych.

iq-option-platforma

ZALOGUJ SIĘ

Jak każdy inny proces trzeba przebyć podczas handlu z IQ Option, login jest również bardzo proste. Naprawdę nie trzeba być geniuszem, aby sobie z tym poradzić: wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić prosty formularz. Niektóre podstawowe dane osobowe będą wymagane, choć takie jak imię i nazwisko, adres e-mail i datę urodzenia. Ponieważ są one zabezpieczone różnymi szyfrowanie i innych środków, nie trzeba się martwić o prywatność swoich danych.

Po logowania jest pełna, trzeba będzie wybrać konto, które zdaniem jest najlepszy dla Ciebie. Minimalny depozyt w wariancie IQ jest ustawiony tylko 10 $, więc można otworzyć konto prawie za darmo! Ten typ konta jest nazywany rzeczywistym rachunku i to dość dużo najtańsze konto będzie kiedykolwiek znaleźć w opcji binarnych. Istnieje również konta VIP, które wymaga $ 1.000 inwestycji iz tego tytułu można dostać wypłaty w wysokości do 85%! Biorąc pod uwagę, że minimalna handel jest tylko 1 $, to jest to najlepsza oferta pojawi się w tym biznesie. Ale najlepsze jest to, że można spróbować wszystkiego za darmo, bo otwarcie opcję IQ Option Demo konta nie wymaga wpłaty! Naprawdę możemy powiedzieć, że to pośrednik dba o swoich klientów, a w następnym akapicie naszej próby oszustwa IQ Option 2016 będziemy analizować metod przesyłania pieniędzy, więc nie odchodź!

Wpłaty i wypłaty

Jak można powiedzieć od minimalnej wymaganej kwoty na konto, minimalna wpłata to tylko 10 $. Można dokonać wpłaty za pośrednictwem portfeli internetowych, kart kredytowych (Visa, MasterCard) lub Neteller. Jeśli chodzi o waluty, można zdeponować swoje fundusze w dolarach amerykańskich, rosyjskich rubli, funty i euro. Dowiedz się więcej o empireoption.

Część cofnięcie jest również bardzo proste i szybkie. Jak można przeczytać w naszym wariancie IQ Option – Jak wypłacić pieniądze artykuł, najpierw trzeba wykonać polecenie wypłaty, a następnie zespół wsparcia poprosi o swoich dokumentów weryfikacyjnych (kolorowe kopie dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy i po obu stronach karty kredytowej). Kwoty, które mogą być wycofane w przedziale między 10 $ i 1.000.000 $, a ze względu na regulacje firmy oraz innych środków bezpieczeństwa, nie trzeba martwić się o oszukany. W rzeczywistości, które omówimy bardziej szczegółowo w następnym akapicie naszej próby oszustwa IQ Option 2016. zachować czytania!